wtorek , 16 Lipiec 2019
Newsy
Strona główna / Reprezentacja USA / Kończ waść, wstydu oszczędź!
fot. 101greatgoals.com

Kończ waść, wstydu oszczędź!

Ostatnie spotkanie reprezentacji USA jest dowodem na to, że czas Jürgena Klinsmanna w roli trenera reprezentacji dobiegł końca. Od ponad roku piłkarze z meczu na mecz kompromitują się coraz bardziej. Widać zdecydowaną obniżkę formy, swoisty zjazd niczym w górskiej kolejce i to bynajmniej nie w drodze na szczyt…

W eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 Stany Zjednoczone zajmują ostatnie miejsce w tabeli za takimi tuzami futbolu jak Trynidad i Tobago czy Honduras. Porażka 0:4 z Kostaryką to  najwyższa porażka USA w meczu o punkty od 1957 roku. Metody Klinsmanna nie spotykają się z aprobatą środowiska. Poza fatalnymi wynikami wątpliwości budzą również powołania do kadry narodowej i kompletny brak pomysłu na grę zespołu, który aktualnie jest bezbarwny niczym kurtuazyjne wypowiedzi Zinédine Zidane’a.

To najodpowiedniejszy moment, aby zejść ze sceny i zakończyć tę szopkę. Czas najwyższy powiedzieć dość panie Klinsmann. Nie będzie lepiej, może być tylko gorzej.

Autor: Kasia Przepiórka

Kasia Przepiórka
Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.

Zobacz również

#2 Amerykańska Piłka 2019 [PODCAST]

Zapraszamy na drugi odcinek naszego podcastu. Za mikrofonem Wiktor Sobociński, Katarzyna Przepiórka oraz Bartek Kier, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *