piątek , 29 maja 2020
Newsy
Strona główna / Reprezentacja USA / Kończ waść, wstydu oszczędź!
fot. 101greatgoals.com

Kończ waść, wstydu oszczędź!

Ostatnie spotkanie reprezentacji USA jest dowodem na to, że czas Jürgena Klinsmanna w roli trenera reprezentacji dobiegł końca. Od ponad roku piłkarze z meczu na mecz kompromitują się coraz bardziej. Widać zdecydowaną obniżkę formy, swoisty zjazd niczym w górskiej kolejce i to bynajmniej nie w drodze na szczyt…

W eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 Stany Zjednoczone zajmują ostatnie miejsce w tabeli za takimi tuzami futbolu jak Trynidad i Tobago czy Honduras. Porażka 0:4 z Kostaryką to  najwyższa porażka USA w meczu o punkty od 1957 roku. Metody Klinsmanna nie spotykają się z aprobatą środowiska. Poza fatalnymi wynikami wątpliwości budzą również powołania do kadry narodowej i kompletny brak pomysłu na grę zespołu, który aktualnie jest bezbarwny niczym kurtuazyjne wypowiedzi Zinédine Zidane’a.

To najodpowiedniejszy moment, aby zejść ze sceny i zakończyć tę szopkę. Czas najwyższy powiedzieć dość panie Klinsmann. Nie będzie lepiej, może być tylko gorzej.

Autor: Kasia Przepiórka

Kasia Przepiórka
Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.

Zobacz również

Przepiórczym okiem: Jankesi na Mistrzostwach Świata U-20

Piłkarskie mistrzostwa świata do lat dwudziestu startują już w czwartek 23 maja. W Polsce zagrają ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *