czwartek , 15 Listopad 2018
Newsy
Strona główna / Redakcja

Redakcja

 • Kasia Przepiórka

  Kasia Przepiórka

  Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.
 • Wiktor Sobociński

  Wiktor Sobociński

  Zastępca Redaktora Naczelnego | Pochodzi z Bydgoszczy i mimo młodego wieku o sporcie w USA wie bardzo dużo. Sportem interesuje się od dziecka i żadnej dyscyplinie nie zamyka drzwi – ot, to fan sportu jak się zowie. Z MLS związany formalnie od 2014 roku, jednak historii tej znajomości należy się doszukiwać kilka ładnych lat wcześniej. Z chęcią przygląda się grze Chicago Fire i LA Galaxy. Do jego pasji można również zaliczyć stare filmy oraz oldschoolową muzykę (lata 50.-80.).
 • Marcin Kowalczyk

  Marcin Kowalczyk

  Ze sportem, a przede wszystkim z piłką nożną, związany od urodzenia (urodził się w błękitnej koszulce Squadra Azzurra). Miłośnik włoskiej Serie A, fan MLS, pasjonat piłkarskich statystyk i historii "z dawnych lat" futbolu. Poza calcio lubi siatkówkę, futbol amerykański w wykonaniu NFL, pływanie, żeglarstwo. Kocha również czytać i kolekcjonować książki, jeździć na rowerze oraz degustować włoskie wina.
 • Nicola Stefaniak

  Szczerze i szalenie zakochana w piłce nożnej kobiet. Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje reprezentacja USA, śledzę ją uważnie od 2011 roku. Dużo uwagi poświęcam także rozgrywkom National Women's Soccer League i robię wszystko, żeby nie przegapić żadnego meczu Seattle Reign FC. Śledzę też spotkania sekcji żeńskiej Paris Saint-Germain. Wolny czas lubię spędzić na spotkaniu z książką lub puzzlami.