niedziela , 24 października 2021
Newsy
Strona główna / MLS / #24under24 / Zapowiedź #24under24

Zapowiedź #24under24

Czym jest #24under24?

#24under24 to ranking 24 najlepszych piłkarzy, którzy przed końcem sezonu regularnego nie ukończyli 24 roku życia.

Jak ocenialiśmy piłkarzy?

Przede wszystkim ocenialiśmy ich za występy w sezonie regularnym MLS. Nie braliśmy pod uwagę ich występów w reprezentacji, uwzględnialiśmy to jedynie w statystykach (przypominamy, że MLS nie respektuje przerw na reprezentacje i w tym czasie rozgrywane są ligowe mecze). Dużą uwagę zwracaliśmy na wkład w grę drużyny i to, jaką rolę dany piłkarz w niej pełnił. Ze względu na to, że nie wszystkie drużyny awansowały do play-offów, o postawie w postseason wspomnieliśmy jedynie w niektórych przypadkach, ale nasza ocena i miejsce w rankingu danego zawodnika nie było od tego zależne.  Musimy również dodać, że ocenialiśmy zawodników na podstawie gry w tym sezonie.

Co przygotowaliśmy?

Szczegółowo przeanalizowaliśmy statystyki wszystkich zawodników w tym sezonie. Wzięliśmy pod uwagę opinie ludzi, którzy bacznie obserwują Major League Soccer. Wszystkie teksty są opatrzone grafikami i filmikami. Mamy nadzieję, że Was nie zawiedziemy.

Na początek przedstawimy Wam nazwiska piłkarzy, którzy znaleźli się na skróconej liście. Spośród 182 zawodników, wybraliśmy najlepszych 50 graczy. We wtorek (12 grudnia) przedstawimy pierwsze sześć nazwisk, w każdym kolejnym dniu kolejne pięć. Począwszy od niedzieli (17 grudnia), codziennie o godzinie 16:00 będziemy publikować szczegółową  sylwetkę jednego piłkarza z naszego docelowego rankingu #24under24.

WYNIKI BĘDZIECIE MOGLI SPRAWDZAĆ TUTAJ

Autor: Kasia Przepiórka

Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.

Zobacz również

#3 Héctor Villalba | #24under24pl 2017

Héctor Villalba Data urodzenia: 26 lipca 1994, 23 lata Narodowość: Argentyna Zespół: Atlanta United Pozycja: ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *