Newsy
Strona główna / MLS / Transfery / Bramkarz Chelsea chce grać w MLS

Bramkarz Chelsea chce grać w MLS

O tym, że Major League Soccer jest coraz popularniejszą ligą wśród europejskich gwiazd futbolu, wiemy nie od dziś. Nic zatem dziwnego, że kolejni piłkarze otwarcie wyrażają swoje zainteresowanie grą za oceanem. Jednym z nich jest Asmir Begović.

Bramkarz Chelsea udzielił wywiadu, podczas którego wyraził szczerą chęć gry MLS.

„Czy mógłbym kiedyś zagrać w MLS? Zdecydowanie tak! MLS to bardzo atrakcyjne rozgrywki. Ta liga cały czas się rozwija i jest to miejsce, w którym widzę się za kilka lat.”

Z pewnością bramkarz takiej klasy dodałby tylko renomy całej lidze i jeszcze większej popularności w Europie. Reprezentant Bośni i Hercegowiny ma już 29 lat, ale jak wszyscy wiemy, że większość golkiperów z wiekiem staje się coraz lepsza niczym wino. Warto dodać, że piłkarz w ubiegłym sezonie przez długi czas zastępował między słupkami Thibauta Courtouisa i wywiązywał się z tej roli wyśmienicie. Nie ulega wątpliwości, że jest naprawdę solidnym bramkarzem, który z pewnością nie raz uratowałby skórę swoim przyszłym kolegom z Major League Soccer.

Życzymy sobie, aby jednak Asmir Begović nie zwlekał zbyt długo z przenosinami do MLS i jak najszybciej zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności amerykańskim (i nie tylko) fanom soccera.

fot. talksport.com

Autor: Kasia Przepiórka

Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Discover more from Amerykańska Piłka

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading