Newsy
Strona główna / MLS / Aktualności / Fantasy MLS 2017 – zapraszamy do gry

Fantasy MLS 2017 – zapraszamy do gry

Jeżeli czujecie, że możecie zostać fantastycznymi menedżerami, chcecie zdobyć nagrody lub po prostu lubicie takie zabawy, to zapraszamy Was do gry Fantasy MLS razem z nami.   

Wystarczy wejść na oficjalną stronę MLS, zalogować się (np. za pomocą Facebooka), znaleźć zakładkę „Fantasy” lub po prostu kliknąć tutaj i stworzyć swój skład. Na koniec dołączyć do naszej ligi (kod: 7980-1633). To naprawdę takie proste? Tak, ale zaraz opiszemy wszystko nieco dokładniej.

Zacznijmy od podstawowych rzeczy. Panel i stronę, gdzie możecie tworzyć swoje składy w Fantasy MLS, już znacie. Czas macie do piątku, bo wtedy startuje nowy sezon Major League Soccer. Wasz budżet to 100 mln$. Musicie wybrać 15 piłkarzy (2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników i 3 napastników). Trochę o podstawowych zasadach, które są podobne do innych gier tego typu:

  • punkty zdobyte przez kapitana, którego wybraliście, są liczone podwójne,
  • możecie wybrać maksymalnie 4 piłkarzy z jednego zespołu MLS,
  • zmian możecie dokonywać po każdej kolejce – w poprzednim sezonie można było dokonać dwóch darmowych zmian, od tego roku zasady się zmieniły i regulamin informuje o nielimitowanych zmianach po danej kolejce,
  • jeżeli gracz wystawiony przez Was do pierwszej jedenastki nie wystąpi nawet przez minutę, system dokona automatycznej zmiany na piłkarza rezerwowego występującego na tej samej pozycji.

To tylko najważniejsze z zasad, o których powinniście wiedzieć. Po każdym weekendzie z MLS będziemy wrzucać na naszą stronę informacje o tym, którzy zawodnicy najlepiej punktowali, których warto mieć w swoich składach, jak ułożyć idealny skład. To nie wszystko, bo obszerny artykuł na temat Fantasy MLS zajdziecie w naszym Skarbie Kibica, do tego przy każdej drużynie będziecie mogli znaleźć gracza, którego warto włączyć do Waszego składu i nie będą to sami napastnicy.  

Na pewno interesują Was także nagrody, które przeznaczyliśmy dla zwycięzców. Po pierwsze w rywalizacji nie będziemy uwzględniać naszej redakcji i osób z zagranicy. Po drugie na zwycięzców czekają nagrody związane z MLS – od książek po autografy i gadżety. Zatem twórzcie składy, śledźcie nasze wskazówki i gromadźcie ja największą liczbę punktów.

Na sam koniec możecie zapoznać się ze składami, które przygotowałam ja i Wiktor (możliwe, że dokonamy jeszcze kilku korekt).

mój skład
skład Wiktora

Autor: Kasia Przepiórka

Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.

Zobacz również

Adam Buksa – analiza ligowych goli w sezonie 2022

Cztery bramki (najwięcej w zespole) w tym sezonie MLS zdobył nasz reprezentant Adam Buksa grający ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Discover more from Amerykańska Piłka

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading