Newsy
Strona główna / MLS / Aktualności / Przewodnik Kibica MLS 2019

Przewodnik Kibica MLS 2019

Teoretycznie z każdym kolejnym wydaniem „Przewodnika Kibica”, a przecież to już trzecia edycja, powinno być łatwiej. Z tego miejsca mówię Wam, że to największa głupota, jaką usłyszałam i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jeszcze w lutym napisałam do mojej przyjaciółki, którą serdecznie pozdrawiam, że tylko cudem uda nam się stworzyć „Przewodnik Kibica”, nie mówiąc już o publikacji w dniu startu ligi. Skoro jednak czytacie to 2 marca 2019 roku, to cuda się zdarzają, a ta publikacja jest tego potwierdzeniem. Uwierzcie mi, że to najlepszy spóźniony prezent urodzinowy, jaki mogłam sobie wymarzyć.

W tym miejscu pozwolę sobie na trochę prywaty, w końcu kto mi zabroni? Największe podziękowania należą się Wiktorowi Sobocińskiemu, z którym zaczynaliśmy całą tę zabawę z Amerykańską Piłką kilka lat temu, będąc święcie przekonanym, że wszystkie nieprzespane noce, rozmowy, hektolitry wypitej kawy, prowadzenie strony internetowej czy tworzenie właśnie takiego przewodnika na własną rękę, bez niczyjej pomocy, ma po prostu sens. Wygląda na to, że ma i to całkiem spory. Drugą osobą, której pragnę podziękować, jest Bartek Kiernicki, który dołączył do naszego skromnego grona i praktycznie z miejsca odnalazł się w ekipie, gdzie króluje miłość do piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Skoro przetrwał tworzenie tego przewodnika, to najgorsze już za nim. Podziękowania należą się również wszystkim dziennikarzom, którzy podzielili się z nami swoimi opiniami, wzbogacając wartość tego wydania. Na koniec dziękuję każdemu, kto poświęci czas na zapoznanie się z tegorocznym wydaniem „Przewodnika Kibica” i naszą działalnością. Dołożymy wszelkich starań, żebyście się w tym sezonie nie nudzili!

Na koniec jeszcze kilka informacji czysto technicznych. Co roku sporo problemów sprawiają nam transfery, w końcu okienko transferowe trwa w MLS aż do maja. Z racji tego wszystkie informacje kadrowe są aktualne na 28 lutego 2019. Po oficjalnym zamknięciu okienka transferowego przygotujemy coś specjalnego, więc bądźcie czujni.

Pozostaje zatem życzyć owocnej lektury i radości ze startu nowego sezonu Major League Soccer! 

Autor: Kasia Przepiórka

Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.

Zobacz również

Adam Buksa – analiza ligowych goli w sezonie 2022

Cztery bramki (najwięcej w zespole) w tym sezonie MLS zdobył nasz reprezentant Adam Buksa grający ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Discover more from Amerykańska Piłka

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading