Newsy
Strona główna / MLS / Aktualności / To był naprawdę dobry rok

To był naprawdę dobry rok

To był naprawdę dobry rok. Śmiem twierdzić, że najlepszy w historii Amerykańskiej Piłki. Cała ekipa włożyła mnóstwo pracy i energii, żeby to wszystko wyglądało dokładnie tak, jak to obserwowaliście.

Przede wszystkim wydaliśmy pierwszy Przewodnik Kibica Major League Soccer w papierze. Kosztowało nas to naprawdę bardzo wiele. Setki godzin pracy na wysokich obrotach, jeszcze więcej kawy i rozmów, poprawek, dogrywania wszystkich szczegółów. Szczerze mówiąc, sama do końca nie wiem, jak nam się to wszystko udało. Prawda jest jednak taka, że każdy z nas dał z siebie wszystko, co najlepsze. Bartek Kiernicki, Mateusz Gwiżdż, Wiktor Sobociński, Sebastian Leżoń i Patryk Kościański zasługują na duże brawa. 

This slideshow requires JavaScript.

Mam nadzieję, że każdy, kto zmówił nasz Przewodnik Kibica, był zadowolony z efektu i przy kolejnej naszej produkcji ponownie obdarzy nas zaufaniem. 

Pierwszy raz po wielu latach współpracy udało się spotkać niemal całą ekipą Amerykańskiej Piłki i zakładam, że nie będzie to ostatni taki zlot. W nadchodzącym roku powinniście widywać nas znacznie częściej w takim gronie. 

Stworzyliśmy też najlepszą w historii polskiego Internetu zapowiedź Gold Cup CONCACAF. We współpracy z Michałem Matlakiem, Robertem Juszczykiem i Adamem Błońskim przybliżyliśmy Wam ten specyficzny turniej i wszystkie drużyny. Oglądaliśmy też wspólnie mecze na Discordzie. To był swoją drogą jeden z ciekawszych eksperymentów w naszej działalności. Udało nam się tam zebrać całkiem spore grono osób, które oglądały z nami mecze MLS i reprezentacji, tocząc najróżniejsze rozmowy o przedziwnych porach. Jest to naprawdę budujące. 

Dołóżmy do tego naszą regularną działalność na Twitterze i Facebooku, znacznie lepsze grafiki (Mati, dzięki!), wejście na wszystkie platformy streamingowe z naszymi podcastami (tak, oprócz Spotify jesteśmy również na iTunes i Google Podcast) i można uznać, że to był całkiem niezły rok w naszym wykonaniu. Nie zamierzamy jednak zwalniać tempa, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że nie wykorzystaliśmy w pełni potencjału chociażby naszej strony internetowej. Mamy kilka pomysłów oraz planów na nowy rok i mam nadzieję, że uda się je w zdecydowanej większości zrealizować. 

W końcówce roku dołączył do nas Patryk Segda. Pierwsze teksty i podcasty z jego udziałem przeczytacie już w nowym roku. Uwierzcie na słowo, to jest naprawdę duże wzmocnienie naszej ekipy. 

Mam nadzieję, że te kolejne dwanaście miesięcy przyniesie nam sporo radości i będziemy się dzielić z Wami coraz lepszymi treściami. 

Autor: Kasia Przepiórka

Redaktor Naczelna | Nie śpię po nocach, bo oglądam piłkę nożną... w USA, a za dnia o tym piszę. Z soccerem na dobre i na złe, od reprezentacji, przez MLS czy USL, aż do ligi uniwersyteckiej. Wbrew pozorom nie jestem szalona, zaglądam też na europejskie boiska (nie tylko w poszukiwaniu młodych talentów nadających się do reprezentacji USA). P.S. To prawda.

Zobacz również

10 życzeń kibica USMNT przed startem europejskich rozgrywek

Europejska piłka wraca do życia, a to oznacza, że do gry wracają również Jankesi i ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Discover more from Amerykańska Piłka

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading